Szkolenie w cenie 2 kawy z ciastkiem 19 zł

Szczęśliwa bez powodu?  To możliwe?
Kiedy pytam kobiety, czego pragną w życiu najbardziej mówią:  chcę być szczęśliwa.

Pytam więc dalej ? Co Ci daje uczucie szczęścia. Pół tabliczki czekolady? Zakupy? Pomaganie innym? Uścisk ukochanej osoby? Szybka jazda samochodem? Seks?

Co musiałoby się wydarzyć, abyś czuła się naprawdę szczęśliwa?

I wtedy najpierw pojawia się wiele myśli, a potem lawina słów, i wreszcie mnóstwo warunków np. Jak będę kobietą niezależną, jak będę miała dużo kasy, jak schudnę, jak będę w szczęśliwym związku, jak wyjadę na urlop, jak mój facet zacznie mnie doceniać i rozumieć, jak  ??

STOP !!!  STOP !!!   PRZESTAŃ !!!

Carefree woman with bicycle riding on a wooden path at the sea,

Kiedyś też tak miałem. Wierzyłem, że jeśli coś się wydarzy i będę szczęśliwy, że świat się zmieni, wszystko się zmieni. Wiesz co ? kiedy to coś się wydarzyło, NIC się nie zmieniło. Nie było fajerwerków i wielkiego WOW, było po prostu miło.

To czego nauczyłem się przez ostatnie 10 lat, to to że szczęście to nie cel, a droga. Natomiast to gdzie znajdę swoje szczęście, to jest wewnątrz, nie na zewnątrz. Pomyślisz, dobrze Tobie Grzegorz zajęło to 10 lat, a ja to wiem teraz.

POZNAJ
6 kroków
do uzyskania wewnętrznego szczęścia

Co z tego, że wiesz, gdy za każdym razem świadomie lub nieświadomie uzależniasz swój stan, swoje emocje i nastroje od czegoś z zewnątrz, od kogoś, od jakiegoś zdarzenia, od czegoś na co zupełnie nie masz wpływu.

Powiem Ci jedno, to co zawsze powtarzam moim klientom. Dopóki warunkujesz swoje szczęście od czegoś z zewnątrz, NIGDY nie będziesz naprawdę czuła wolnego szczęścia.

Warunkowanie poczucia swojego szczęścia od kogoś, czegoś, na co nie ma się wpływu, jest grą w lotto i liczenie na łut.

Kluczem jest to by być szczęśliwym bez powodu?

Czy to jest proste? TAK!!! Czy to jest łatwe? NIE!!

Jak sobie z tym poradzić ? Tego można się nauczyć !!!

Happy woman eating breakfast in the morning

Nie wiem na ile potrafisz sobie wyobrazić siebie za jakiś czas od teraz idącą z wysoko uniesioną głową, jesteś uśmiechnięta, pełną energii i pasji. Po swoich ruchach widzisz, że jesteś kobietą pewną siebie, która realizuje swoje marzenia i osiąga spektakularne sukcesy na wielu poziomach. To cudowne uczucie. Spoglądając na siebie w lustrze, widzisz spełnioną kobietę, która ma w sobie miłość dobro szacunek, szczerość i wrażliwość? Dlatego wszyscy Cię kochają. W swoich oczach dostrzegasz czyste wewnętrzne szczęście. Gdy zapytasz siebie wówczas, jak to się stało, jak stałaś się taką kobietą? Wtedy odpowiadasz: Odnalazłam szczęście w sobie, a dzięki temu dostałam wolność, którą wykorzystałam na realizację swoich głębokich pragnień. Dostałam czas, bo nie marnuje go już na obwinianie innych, czy szukanie powodów, dzięki któremu mogę się spełniać nie zaniedbując codziennych obowiązków. Czuje siłę o jakiej nawet nie marzyłam.

Dostrzegłam jakich cudownych pomocnych ludzi mam wokół siebie, a wszechświat nieustannie daje mi nowe cudowne prezenty. Jest pięknie.

Happy woman

Wtedy myślami możesz wrócić do przeszłości, do czasów kiedy to myślałaś, że będziesz szczęśliwa tylko wtedy, gdy coś się wydarzy, gdy warunkowałaś swoje spełnienie i sukces od kogoś, czegoś na co nie miałaś wpływu, do czasów gdy byłaś bezradna i bezsilna.

Dziś już wiesz, jak wiele zależy od tego, kiedy poznasz proste, sprawdzone i skuteczne sposoby, by wyjść z błędnego koła, warunkowania i obwiniania siebie czy innych. Dziś masz pewność, że właściwe zrozumienie tych strategii pozwoliło Ci skutecznie i szybko wprowadzić je w życie. Dziś z uśmiechem pod nosem myślisz sobie: Dlaczego tak późno tego się nauczyłam? a może teraz to Ty pomożesz innym …?

Warsztat ,,Szczęśliwa bez powodu’’ zmienił na zawsze, całe moje życie.
Los zesłał mi go w najtrudniejszym momencie, jaki można sobie wyobrazić. Rozstałam się z narzeczonym, z którym planowałam ułożyć cały mój świat. Z całych sił próbowałam jakoś ogarnąć rzeczywistość. Aż do dnia, kiedy wyrzucono mnie z pracy. To był 28 lipca 2017 roku (piątek). Nikomu nie byłam stanie powiedzieć, co się stało. Czułam wstyd, smutek i żal. W sobotę 29go lipca byłam zapisana na szkolenie z Grzegorzem. Postanowiłam, że wbrew wszystkiemu wstanę rano i pójdę, a potem …po prostu zastanowię się, co dalej. Szczęśliwa, pozwoliła mi przetrwać. Pierwsze godziny, dni, tygodnie… Nauczyła mnie jak myśleć inaczej. Dała mi nadzieję i pozwoliła ogarnąć paraliżujący strach. Czasem myślę, że uratowała mi wtedy życie…
Grzegorz dał wszystkim uczestniczkom tyle uwagi i zrozumienia, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam podczas żadnego warsztatu rozwojowego. Nigdy wcześniej nie spotkałam trenera z taką mocą, wiedzą, empatią i dobrocią. To były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu.
Szczęśliwa dalej pracuje we mnie.. Zapoczątkowała cudowną zmianę, której nie można już zatrzymać..
Każda kobieta powinna dać sobie w życiu TEN prezent..
Z całego serca i duszy polecam😊

Agnieszka B. – menager Warszawa

Happy couple in bedroom

To szkolenie jest dla Ciebie:

 • jeśli czujesz, że chcesz więcej od życia niż masz teraz,
 • jeśli uważasz, że zasługujesz na znacznie lepsze życie,
 • jeśli chciałabyś, by Twój związek dawał więcej satysfakcji,
 • jeśli czujesz, że już czas zacząć robić coś dla siebie,
 • jeśli mają wrażenie, że wiele dajesz nie otrzymując nic w zamian
 • jeśli potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii,
 • jeśli chcesz poznać fantastyczne osoby które Ci pomogą,
 • jeśli chcesz odnaleźć przestrzeń i czas na sprawne połączenie roli matki, żony z kobietą spełnioną, która realizuje swoje marzenia,
 • jeśli szukasz wewnętrznego wzmocnienia, aby uwolnić się z trudnej życiowej sytuacji,
Man Giving Woman Piggyback As Loving Couple Walking Along Autumn Woodland Path Through Trees

Czy wiesz, że wg badań ludzie szczęśliwi:

Więcej zarabiają,
Mają udane związki,
Realizują swoje marzenia,
Mają czas na swoje pasje,
Są zdrowsi,
Łatwo nawiązują kontakty,
Osiągają większe sukcesy,
Mają bardziej szczęśliwe i zdrowe dzieci,
Mają u boku kochającego partnera,
Czują się spełnione,
Są bardziej lubiani przez innych,
Maja lepszą pracę

Szkolenie poprowadzi prawdopodobnie jedyny mężczyzna, który rozumie kobiety.

Grzegorz Kordek

ekspert psychologii płci, autor, mówca

 • Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci
 • Mówca motywacyjny szczególnie ciepło odbierany przez kobiety
 • Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe
 • Szczególnie ceniony za to że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane 
 • Tłumacz damsko-męski , męsko-damki, pozwala zrozumieć płeć przeciwną

Coach, trener, mentor dający szybkie zrozumienie problemu oraz pokazujący praktyczny kontekst wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.

Terapeuta pomógł tysiącom par zrozumieć siebie i odkryć na nowo radość w byciu razem.

Styl Grzegorza, łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje bardzo konkretnie skomplikowaną wiedzę w prosty wręcz samo przyswajalny sposób. 

Współpracuje między innymi z Johnem Grayem autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” z Anne Moir autorką bestsellera “Płeć Mózgu”.

Scroll to Top