EKSPERT w roli SHOWMANA

Grzegorz w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku.
 
Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.
 
Dlaczego podejście „na wesoło”? Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie.
 
Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek. 

O ile jednak seans jest doskonałą zabawą, to przede wszystkim potężną dawką wiedzy podaną w prosty „samo przyswajalny” sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność seansów jest taka duża.

W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych seminariów czy warsztatów na temat małżeństwa i związków, które wydają się być zbyt poważne, techniczne i emocjonalnie trudne do opanowania, STAND UP jest inny, ponieważ pomaga parom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób, który jest zabawny , nieinwazyjny i bezpieczny.

W trakcie trwania seansu pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich związku.

Show zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami.

Grzegorz pokazuje parom,  że problemy w związku mogą wyniknąć z tego, że różnie mężczyźni i kobiety myślą
o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk w związku jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem.

DOSTĘPNE TERMINY

BRAK DOSTĘPNYCH TERMINÓW

DOSTĘPNE TERMINY

DOSTĘPNE TERMINY

BRAK DOSTĘPNYCH TERMINÓW

Zaproś Grzegorza ze spektaklem do swojego miasta.