IMPREZA INTEGRACYJNA NOWY POMYSŁ

Aplauz Show „Prosto o Kobiecie z Żartem o Facecie ” to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie.
 Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn.
 
Zabawna forma doskonale przemawia do kobiet, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Dlaczego podejście „na wesoło”? Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat relacji damsko męskich nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie tego typu  problemów niż ich mężczyźni.

Po seansie uczestnicy mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich relacje z płcią przeciwną na gruncie zawodowym i osobistym.
 
O ile jednak stand up jest doskonałą zabawą, to przede wszystkim potężną dawką wiedzy podaną w prosty „samo przyswajalny” sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność seansów jest taka duża.
W przeciwieństwie do wielu tradycyjnych wykładów, czy pokazów na temat relacji miedzy kobietą i mężczyzną, które wydają się być zbyt poważne, techniczne i emocjonalnie trudne do opanowania, show „Prosto o Kobiecie z Żartem o Facecie jest inny, ponieważ pomaga uczestnikom odnaleźć się trudnych sytuacjach w sposób, który jest zabawny , nieinwazyjny i bezpieczny.
W trakcie trwania seansu pary będą się śmiać, odkrywać siebie na nowo oraz uczyć jak dokonać prawdziwych, pozytywnych zmian w ich życiu zawodowym jak i osobistym.
Show zaczyna się mnóstwem śmiechu, gdy Grzegorz bada różnice między mężczyznami i kobietami. 
 
Pokazuje w zrozumieniu płci przeciwnej mogą wyniknąć z tego, że różnie mężczyźni i kobiety myślą o życiu. Wyjaśnia, jak wiele walk miedzy kobietą i meżczyzną jest wynikiem problemu z głową, nie problemu z sercem.
 
Następnie odkrywa przed parami prawdziwe powody dlaczego ich partner robi to, a nie robi tego. Ponadto, że sesja jest potężnym reduktorem stresu, uczestnicy poznają proste narzędzia, które sprawią że Twój partner będzie robił to co powinien.
 
„Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”. „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam już sposób na mojego faceta” tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie

GRZEGORZ KORDEK
uczyni by Twoje następne spotkanie integracyjne stanie się niezapomniane.

ZAREZERWUJ TERMIN GRZEGORZA DZISIAJ

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń do zespołu Grzegorza +48 531 400 012